Snapchat Streak Ne Demek ?

Snapchat Streak Ne Demek ?

Şubat 17, 2021 1 Yazar: Ezgi E.

Sizde Snapchat streak ne demek (Snapchat st ne demek) diye merak edenlerden misiniz? Yada Snapchat üzerinde ki ateş sembolünün ne anlama geldiğini mi merak ediyorsunuz. O zaman doğru yazıdasınız. Öncelikle Snapchat sosyal medya üzerinde bulunan insanların mesajlaşması, video veya fotoğraf göndermesi için ortaya çıkmış bir uygulamadır. Her platformda olduğu gibi Snapchat’in de bir çok özelliği vardır. Ama burada en önemli olan özellik bütün yazışmalar ve fotoğrafların, videoların 24 saatten fazla kalmaması.

Özellikle gençler arasında kullanılan Snapchat’te artık yazışmaları uzun süreli tutmak bir yarış haline geldi. İşte bu yarış sonucunda ortaya çıkan ateş sembolü, en uzun süredir devam eden konuşmaları gösterir. Bu ateş sembolü Snapchat’in en önemli özelliğidir. Peki ya bu ateş sembolünü yapmak için neler yapılmalıdır? İşte sorunuzun cevabı.

Snapchat Streak Ne Demek ?
Snapchat ST Nasıl Yapılır ?

Snapchat Streak Nasıl Yapılır ?

Snapchat streak yapmak için öncelikle bir snapchat üzerinden bir arkadaşınız ile en az üç gün boyunca sohbet etmelidir. Bu sohbet 24 saatin içerisinde gerçekleşmelidir. Bu ateş sembolü üç günün sonunda ortaya çıkar ve kaç günlük konuşma yaptıysanız o gün sayısı da ateş sembolünün yanında yer alır. Bu işlemin kısaltması Snapchat St olarak da söylenir. #snapstreak hashtag’inde Twitter’da aylardır aktif, 100, 200 veya 300 gün boyunca aynı kişiyle konuşan insanlar buluyor.

Sizde Snapchat Streak yapmak isterseniz üç gün boyunca 24 saat içisin de konuşma yapıp ateş sembolünü alabilirsiniz. Deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sosyal medya hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ” Sosyal Medya ” kategorimizi inceleyebilirsiniz.