Mavi, Siyah ve Mor Kalp Anlamı

Mavi, Siyah ve Mor Kalp Anlamı

Nisan 23, 2021 0 Yazar: admin

Emojilerin sanal hayatımızdaki yeri net olarak ortada. Emoji kullanmadan yazı yazmak artık çok zor çünkü bir emoji ile birçok şey ifade edebiliyor ve hiç yazı yazmadan kendimizi ifade bile edebiliyoruz. Bu emojilerden biri de kalp emojisidir. Kalp emojisi de kendi içerisinde kırık kalp, çoklu kalp ve renk olarak çeşitli anlamlara sahiptir. Bugün sizlere mavi kalp anlamı, siyah kalp anlamı ve mor kalp anlamı nedir ve kimlere gönderilir sorularını yanıtlayacağız.

Mavi Kalp Anlamı Nedir?

Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri ve önemi büyük olduğu için yakınlarımızla iletişim kurarken mutlu olmaları için onlara kalp emojileri göndeririz. Bazen de onlar bize gönderirler eğer size sevdiklerinizden biri mavi kalp gönderdiyse mavi kalp anlamı nedir sorusunun yanıtını öğrenmek isteyebilirsiniz. Mavi kalp birçok anlama sahiptir. Bunlardan ilki de aranızdaki ilişkide güvenin tam olduğunu ifade etmektir. İkincisi platonik aşka sahip olduğunuzu belirtir ya da size karşı duyulan platonik aşktan haberdar olursunuz. Üçüncü olarak ise su sporlarına karşı olan sevginizi yansıtabilirsiniz. Dördüncü mavi kalp anlamı ise otizmin farkındalığını yansıtmak ve destek vermektir. Son olarak da sevgi ve sadakati temsil eder.

Mor Kalp Anlamı Nedir?

Size gelen mor kalp emojisi ile aklınıza sorular takılabilir. Bu emoji iyi mi kötü ve ne demek istiyor diyebilirsiniz. Mor kalp anlamı sevgi, şefkat, samimiyet ve asilliktir.

Siyah Kalp Anlamı Nedir?

Siyah rengi daima acı, hüzün, keder, depresyon ve hüznü yansıtır. Siyah kalp anlamı da aynı şekilde kötü duygu ve düşünceleri yansıtmak için kullanılır. Birinden gelen siyah kalp emoji ile size kırıldığını ya da sizden ayrıldığını belirtebilirler. Bir diğer yönden de kötü durumda olduğunu, hüzünlü ve kederli olduğunu belirtmek için de gönderebilirler. Bu nedene yanına eklenmiş olan başka bir emoji var mı diye bakın ya da yazılanları dikkatlice okuyun. Diyelim ki siyah kalp yanına kırmızı kalp ekledi bununla size hüzünlü olduğunu ve artık sona erdiğini de söyleyebilir. Emojiler bir araya geldiklerinde anlamları çoğalabilir.