Ranforce Ne Demek ?

Ranforce Ne Demek ?

Aralık 14, 2020 1 Yazar: Ezgi E.

Ranforce kelimesi Fransızca bir kelimedir ve “pekiştirmek” anlamına geliyor. Ranforce, kumaş tipini, yani pamuğun yoğunluğunu ve mukavemetini ifade eder. Düz örgü, ipliklerin uzunlamasına ve çaprazlamasına ilerlediği ve birbiriyle “çaprazlandığı” anlamına gelir. Binlerce yıldır bilinen en basit iplik geçişi türüdür.

Ranforce, dayanıklı ve pratik olan doğal bir pamuklu kumaştır. Ranforce kumaşı dayanıklı olarak kabul edilir ve yüzeyin yapısı baskı için idealdir. Tekstil de, çocuk yatak çarşaflarında ve çocuklar için diğer tekstil eşyalarında kullanılmaktadır. Aynı zamanda yaz için de iyidir ve yazlık yorganlar için bir örtü olarak çok popülerdir.

Ranforce Ne Tür Bir Maddedir ?

Ranforce’nin ince kumaşlı ve pamuklu olması sayesinde iyi nem yönetimi özelliklerine sahip bir kumaştır. Dayanıklı ve kalitelidir. Sadece nemi emmekle kalmaz, aynı zamanda çevreye geri verir. Ek olarak, kumaş ideal olarak sıcaklıkları eşitleyebilir ve daha sıcak günler için çok uygundur. Bu, Ranforce’yi yazlık nevresim takımı olarak ideal kılar.

Daha önce de belirtildiği gibi, yüzeyi baskılar için uygundur, bu nedenle Ranforce modern yatak çarşafları ve gömleklerin üretiminde, giyim endüstrisindeki geniş bir ürün yelpazesinde kullanılmaktadır. Pamuğun hoş hissi ve kumaşın bu bağda bulunan cilt dostu özellikleri dinlendirici bir uyku sağlar.

Ranforce Kumaşın Avantajları

Ranforce Ne Demek ?
Ranforce kumaş örneği
  • Yumuşak ve pürüzsüz
  • Dayanıklı
  • İyi nem yönetimi
  • Sıcaklık eşitleme
  • Cilt dostu

Ranforce’yi Kumaş Nasıl Yıkanır ?

Ranforce nevresim kılıfları dayanıklıdır ve 60 ° C’de kolayca çamaşır makinesin de yıkanabilir. Ranforce nevresim takımları, bükülmeden kolayca kurutucuya yerleştirilebilir.

Çamaşırları dışarıya asarken, renklerin UV ışığına maruz kalmaması için kumaşlarınızı içten dışa doğru asın. Güneş ışığının ağartma etkisi olabilir. Ayrıca ağartıcı katkılı deterjan kullanmaktan da kaçınmalısınız. Bu noktalara dikkat ederseniz Ranforce nevresim takımınızı uzun süre kullanabilirsiniz.