Instagram Beğeni Satın Al

Instagram Beğeni Satın Al

Şubat 4, 2021 0 Yazar: Ezgi E.

Sürekli fotoğraf paylaşımı yapılan Instagram da, fotoğraflara gelen beğeni sayısının sizce bir önemi var mı? Bizce var! Bir çok insan mükemmel bir Instagram gönderisi oluşturmak için büyük çaba sarf ediyor. Çok güzel bir fotoğraf çekiyorsunuz, iyi hashtag’ler ekliyorsunuz ve tüm arkadaşlarınızı etiketliyorsunuz ama yine de fotoğrafınız neredeyse hiç beğenilmiyor. İşte bu noktada beğeni satıl almaya başvurabilirsiniz.

Instagram beğenileri satın almak yalnızca gönderinizin erişimini ve popülerliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda sıralamayı da artırır. Örneğin, 10.000’den fazla beğeni alan bir gönderi, 10’dan daha az beğeni alan bir gönderiye göre “Keşfet” sayfasında çok daha fazla görünür. Instagram’ın “Keşfet” sayfasında görünmesi de organik erişimi artırır, bu da gönderinizin daha fazla kullanıcıya ulaşması ve daha popüler hale gelmesi anlamına gelir.

Beğeni veya diğer erişim türlerini satın almak, artık küçükten büyüğe şirketler yada kişisel kullanıcılar tarafından uygulanan bir pazarlama stratejisidir. Çünkü daha öncede dediğimiz gibi çok sayıda beğeni, gönderinizin daha görünür olmasına yardımcı olur. Beğeni satın aldığınızda ne olduğunu ve almadığınızda paylaşım yaptığınız içeriğinizin istatistiğinin nasıl değiştiğinizi görebilirsiniz.

Peki bunu nasıl yaparım diyorsanız size yardımcı olacak pek çok site vardır. Ancak Instagram beğeni satın al imkanını size en iyi şekilde sunacak olan takipbonus.com sitesine muhakkak başvurmalısınız. Bu sayede sizlerde paylaştığınız gönderilerden istediğiniz etkileşimi alabilir pek çok kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Instagramda beğeni satın alan pek çok hesap var ve sizinde özellikle şirket adresiniz varsa yeni müşteriler kazanma ve yeni satışlar yapma fırsatına sahip olmak için beğeni satın almanızda hiç bir sorun yoktur. Ayrıca beğeni satın almak yasaldır ve satın aldığınız beğenileri kaybetme riski çok düşüktür. Bu sebeple sizde beğeni satın almayı deneyebilirsiniz.