İnstagram’da GT Ne Demek?

İnstagram’da GT Ne Demek?

Ocak 28, 2021 1 Yazar: Ezgi E.

Instagram, kullanıcıların resim ve video mesajlarını, ağ üzerinden dağıtmasına olanak tanıyan mobil cihazlar için bir uygulamadır. Android ve iOS uygulaması yardımıyla, akıllı telefonunuzdan fotoğraf ve video çekebilir, bunları filtrelerle düzenleyebilir ve ardından arkadaşlarınızla paylaşmak için ağa yükleyebilirsiniz.

Yüklediğiniz bu fotoğraflar bir çok kişi tarafından görülebilir ve beğenilebilir. Artık sosyal medyada bir yarış başlamış durumda ve herkes takipçi sayısını arttırmaya çalışıyor. Takipçi sayısını arttırırken bir çok yöntem geliştirilmiş ve bunlardan bir tanesi Gt kısaltması ile yapılan bir yöntemdir. Peki ya Gt ne demek ? Gt Hangi kelimenin kısaltması ? Gt yapmak ne demek ? Gt Nedir ? İşte bütün bu soruların cevabı yazımızın içerinde yer almaktadır.

GT Ne Demek ?

Geri Takip kelimesinin kısaltılmış hali “GT” dir. Geri takip takipçi sayısını çoğaltmak için bir başka kişinin paylaştığı fotoğrafın altına yazılır. Gt yazarak sen beni takip et bende seni talip edeyim denir.

GT Nasıl Yapılır ?

İnstagram’da GT Ne Demek?
GT Nasıl Yapılır ?

Daha önce de bir çok kez duyduğunu gibi sosyal medya hayatımızın büyük bir bölümünü ele geçirmiş durumda. Hayatımızın ortasına yerleşen sosyal medya uygulamalarından bir tanesi de İnstagram’dır. İnstagram da çoğu kişi paylaştığı fotoğraflarda etkileşimini yükseltmek istiyor ve takipçi sayısının da artması için uğraşıyor. Gt yani geri takip de bu işlemlerden bir tanesidir.

Eğer takipçi sayınızı yükseltmek istiyorsanız instagram da takipçisi çok olan sayfaların yorum kısımlarına Gt yazabilirsiniz. İşte Gt nasıl yapılır sorusunun uygulaması sadece bu kadar basit. Bu şekilde takipçi sayısını yükseltmek isteyenler sizi ekleyecektir. Eklemeler sonrasında sizde o hesaplara karşı arkadaşlık isteği göndermelisiniz. Bu sayede takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Ama dikkatli olmalısınız çok fazla yorum yaparsanız, yorum engeli alabilirsiniz.